Utvidet Klubbstevne, Søndre Nordstrand Rideklubb 17.09.2016 | ||||||||
Resultatliste | ||||||||
Klasse 01, 20cm Skolehest, Clearround |
||||||||
Plassering | Rytter | Hest | Feil | |||||
CR | Monita, Monita | Safir (VII) | 0 | |||||
CR | Aarebrot, Julie | Calle | 0 | |||||
CR | Lindstrøm, Sofia | Lucas | 0 | |||||
CR | Bang-Johansen, Adele | Meringa | 0 | |||||
CR | Stensland, Iris | Safir (VII) | 0 | |||||
CR | Stabell, Louise | Calle | 0 | |||||
CR | Kolshus, Eirin | Lucas | 0 | |||||
CR | Teien, Tilia | Odin | 0 | |||||
Klasse 02, 40cm Skolehest, Clearround | ||||||||
Plassering | Rytter | Hest | Feil | |||||
– | Berget Bækkelund, Mina | Nini | 4 | |||||
– | Blomquist, Maren | Amadeus Betteløk | 8 | |||||
– | Bogerud, Silje | Miriel | ELI | |||||
Klasse 03, 40cm, Clearround | ||||||||
Plassering | Rytter | Hest | Feil | |||||
CR | Teien, Tilia | Odin | 0 | |||||
– | Øiestad, Andrea | Julius | ELI | |||||
Klasse 04, 50cm Skolehest, Clearround | ||||||||
Plassering | Rytter | Hest | Feil | |||||
CR | Eida, Lea | Ylva | 0 | |||||
– | Løseth, Dina | Ylva | 8 | |||||
– | Ness, Eva | Meringa | ELI | |||||
– | Løyand, Margrethe | Mynte | ELI | |||||
– | Sekkelsten, Cina Hoff | Hannibal | TRU | |||||
Klasse 05, 50cm, Clearround | ||||||||
Plassering | Rytter | Hest | Feil | |||||
CR | Bakke, Ailin | Tanum Tinka | 0 | |||||
CR | Fredheim, Gunn | Damour V.D Grote Beverdijk | 0 | |||||
CR | Steinsland, Emilie | Fløgo Snippen | 0 | |||||
CR | Øiestad, Andrea | Julius | 0 | |||||
Klasse 06, 60cm Skolehest, Feil og Stil | ||||||||
Plassering | Rytter | Hest | Stilpoeng | Feil | Tid (sek) | |||
1 | Kurtz, Liora | Amadeus Betteløk | 69,0 | 0 | 53,12 | |||
2 | Lukasiewicz, Olga | Ylva | 67,0 | 0 | 52,12 | |||
– | Aslaksen, Eline | Miriel | – | ELI | – | |||
– | Hoel, Mathilde | Calle | – | ELI | – | |||
– | Utgård, Delina Gundersen | Hannibal | – | ELI | – | |||
– | Aarfloot, Vilde Dægernes | Malte | – | ELI | – | |||
– | Haugen, Marie Lunde | Meringa | – | TRU | – | |||
Klasse 07, 60cm, Feil og Stil | ||||||||
Plassering | Rytter | Hest | Stilpoeng | Feil | Tid (sek) | |||
1 | Olsen, Mina Holt | Le Petit Caporal | 72,5 | 0 | 55,62 | |||
2 | Vardund, Ida Storlid | Czardas à Monti | 71,0 | 0 | 55,56 | |||
3 | Hatlevik Lamva, Maylen | J.R. Knight | 70,0 | 0 | 66,93 | |||
4 | Fredheim, Gunn | Damour V.D Grote Beverdijk | 69,5 | 0 | 46,00 | |||
5 | Bakke, Ailin | Tanum Tinka | 68,5 | 4 | 67,87 | |||
6 | Steinsland, Emilie | Fløgo Snippen | 65,0 | 4 | 61,37 | |||
– | Brekke, Marthe | Netstutteriets Afrodite | – | ELI | – | |||
Klasse 08, 70cm Skolehest, Feil og Stil | ||||||||
Plassering | Rytter | Hest | Stilpoeng | Feil | Tid (sek) | |||
1 | Køller, Monika Sperstad | Malte av Ryabacken | 70,5 | 4 | 60,31 | |||
2 | Artnzen, Siri Karsvik | Hannibal | 68 | 4 | 72,37 | |||
Klasse 09, 70cm, Feil og Stil | ||||||||
Plassering | Rytter | Hest | Stilpoeng | Feil | Tid (sek) | |||
1 | Svae, Malene Aurora | Black Star | 73,5 | 0 | 54,68 | |||
2 | Vardund, Ida Storlid | Czardas à Monti | 72,0 | 0 | 53,40 | |||
3 | Åsberg Kartrud, Alana | Darvidoff | 71,5 | 0 | 51,59 | |||
4 | Utgård, Delina Gundersen | Keemoore | 71,0 | 0 | 56,18 | |||
4 | Hojem, Carina Grøneng | Svendsrud Marvin | 71,0 | 0 | 63,00 | |||
6 | Fredheim, Gunn | Damour V.D Grote Beverdijk | 70,5 | 0 | 51,18 | |||
7 | Hatlevik Lamva, Maylen | J.R. Knight | 68,5 | 0 | 58,68 | |||
8 | Sanchez, Elena | Don Spirit | 69,0 | 4 | 67,59 | |||
9 | Drivenes, Ann-Magrit | Proud Cash Flow | 66,0 | 4 | 68,57 | |||
10 | Brekke, Marthe | Netstutteriets Afrodite | 65,5 | 16 | 78,37 | |||
Klasse 10, 80cm | ||||||||
Plassering | Rytter | Hest | Feil | Tid(sek) | ||||
1 | Svae, Frida Karoline | Cassale | 0 | 47,56 | ||||
2 | Svae, Malene Aurora | Black Star | 4 | 42,40 | ||||
3 | Olsen, Mina Holt | Le Petit Caporal | 4 | 75,28 | ||||
5 | Norheim, Helen | S.E. Estelle | 8 | 64,34 | ||||
6 | Sparby Johnson, Natasha | Li Per | 8 | 64,56 | ||||
4 | Hojem, Carine Grøneng | Svendsrud Marvin | 8 | 72,81 | ||||
7 | Drivenes, Ann-Magrit | Proud Cash Flow | ELI | – | ||||
8 | Sanchez, Elena | Don Spirit | ELI | – | ||||
9 | Snefjellå, Marte | Keemoore | TRU | – | ||||
Klasse 11, 90cm | ||||||||
Plassering | Rytter | Hest | Feil | Tid(sek) | ||||
1 | Norheim, Helen | S.E. Estelle | 4 | 66,71 | ||||
2 | Sparby Johnson, Natasha | Li Per | 4 | 72,34 | ||||
3 | Belgen, Silje Marie | Quirby | 4 | 73,28 | ||||
4 | Meldalen, Henriette Ståhl | Black Jack(III) | 4 | 97,38 | ||||
5 | Snefjellå, Marte | Keemoore | 8 | 61,03 | ||||
6 | Svae, Frida Karoline | Cassale | 8 | 62,96 | ||||
7 | Tronstad, Linn | Desire for U | 8 | 68,31 | ||||
– | Berget, Andrea Børja | Stardust VT | TRU | – | ||||
– | Hitchinson, Ashley | Engas Casilja | TRU | – | ||||
Klasse 12, 1m | ||||||||
Plassering | Rytter | Hest | Feil | Tid(sek) | ||||
1 | Belgen, Silje Marie | Quirby | 0 | 74,65 | ||||
2 | Jensen, Cecilie Vollaug | Roxy Jameson | 0 | 78,68 | ||||
3 | Meldalen, Henriette Ståhl | Black Jack(III) | 4 | 56,37 | ||||
– | Hitchinson, Ashley | Engas Casilja | TRU | |||||
– | Berget, Andrea Børja | Stardust VT | TRU | |||||
– | Monsen, Synne | Elmevangs Rockhampton | TRU | |||||
Bilder fra stevnet finner du her:
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.10154666133524155&type=1
Du må være innlogget på facebook for å se dem.