Startlister og arbeidsfordelingsliste til rideskolestevnet 6. mai 2017

_MG_1161
Stevnet starter 10.00, oppmøte kl. 09.00 for å få opplæring for sin oppgave og å gjøre klar hesten/ponnien man skal ri.
Husk solkrem og godt humør! Velkommen!

STARTLISTER TIL RIDESKOLESTEVNE LØRDAG 6. MAI KL. 10.00

Klasse 1 – bom og hinderbane
1. Inger Melhus Birkemoe – Hope
2. Oda Amrud Pedersen – Charlie
3. Ada S. Eriksen – Sands Tulle
4. Olivia Rahlff – Nini
5. Waldemar Møller – Lucas
6. Katrina Macrae – Max
7. Mia Haugseth – Meringa
8. Mille Wikstrøm-Olsen – Sylvester
9. Isabella Radtke – Ylva
10. Sarah Nygaard Johansen – Hope
11. Juli Lindahl – Charlie
12. Leona Stronach – Lucas

Klasse 2 – 20 cm
1. Tiril Steen – Charlie
2. Oliva Halle – Nini
3. Waldemar Møller – Lucas
4. Mina Scheide – Max
5. Sarah Nygaard Johansen – Hope
6. Marie Lunde Haugen – Sands Tulle
7. Ada S. Eriksen – Charlie
8. Julie Hillestad Tynæs – Nini
9. Monita Rudshavn – Lucas
10. Natalie Øygarden – Max
11. Sofia Lidstrøm Wiiger – Hope

Klasse 3 – 40 cm
1. Adele Bang-Johansen – Meringa
2. Maren Blomquist – Calle
3. Helene Eggen – Hannibal
4. Jehona Hasi – Max

Klasse 4 – 50 cm
1. Monika Sperstad Køller – Sabrina
2. Ella Mignotte – Cherry
3. Adele Bang-Johansen – Meringa
4. Julie Aarebrot Skai – Calle
5. Silje Bogerud – Sabrina

Klasse 5 – 60 cm
1. Filippa Attemalm – Calle
2. Camilla Narvesen – Felix
3. Nora Reichelt – Malte
4. Maja Ringstad Johansen – Hannibal
5. Mina Bækkelund – Nini
6. Julia Sekulic – Sabrina
7. Dina Løseth Holmen – Ylva
8. Lea Helset Eide – Calle
9. Henriette Meldalen – Felix

Klasse 6 – 70 cm
1. Margrethe Løyland – Blenda
2. Marie Lunde Haugen – Emil
3. Julia Sekulic – Meringa
4. Caroline Holmen – Hannibal

Klasse 7 – 80 cm
1. Eline Muniz Aslaksen – Cherry
2. Victoria Granquist – Emil
3. Maiken Ellis – Blenda

————————
ARBEIDSFORDELING 6.MAI

Sekretariat
Frøydis Sveen (musikk)
Siri Kvarsvik Arntzen (speaker)
Nina Holt (skriver for dommer klasse 5-7)
Ansvarlig i stallen
Ponnistallen: Tonje Teien og Margrethe Løyland fra 9.00
Rideskolestallen: Maiken Ellis og Julia Sekulic fra 9.00
Banemannskap/leiere
Monika Sperstad Køller (klasse 1+2)
Fredric Mignotte
Caroline Holmen (før sin start)
Alana (klasse 1-3)
Jorun Aarebrot
Catrin Lidstrøm (fra 50 cm)
Mina Bækkelund (før og etter sin start)
Eline Muniz Aslaksen (før sin start)
Henriette Meldalen (før sin start)
Portåpner
Port 1 (brunt gjerde): Wenche Reichelt fra 9.30, Cathrine Øygarden fra 50 cm
Port 2/innpisker (hvitt gjerde): Katrine Sperstad Køller og Lise Eide fra 9.30, Tonje Zarbell fra 40 cm
Kiosk
Anne-Marie Løseth
Trude Antonsen
Jannicke Granquist
Kenneth Macrae
Møkke for sin hest
Adele Bang-Johansen – Meringa
Mille Wikstrøm-Olsen – Sylvester
Silje Bogerud – Sabrina
Ella Mignotte – Cherry
Nora Reichelt – Malte
Maja Ringstad-Johansen – Hannibal
Camilla Narvesen – Felix
Marie Lunde Haugen – Emil
Olivia Rahlff – Nini
Dina Løseth – Ylva
Maren Blomquist – Calle
Sofia Lidstrøm Wiig – Hope
Oda Amrud Pedersen – Charlie
Monita Rudshavn – Lucas
Jehona Hasi – Max
Ryddegruppa
(tømme søppel, vaske i kiosken, rydde rundt banen, bygge ned)
Camilla Narvesen
Julie & Trine Hillestad
Nina Holt & Caroline Holmen
Inger Melhus Birkemoe
Marie Lunde Haugen
Eline Aslaksen
Victoria Granquist
Filippa Attemalm
Henriette Meldalen

You may also like...

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *