Resultater rideskolestevne i sprang 6. mai 2017

_MG_4310
Resultatliste
Klasse 1 – bom og hinderbane
1.       Inger Melhus Birkemoe – Hope CR
2.       Oda Amrud Pedersen – Charlie CR
3.       Ada S. Eriksen – Sands Tulle CR
4.       Olivia Rahlff – Nini CR
5.       Waldemar Møller – Lucas CR
6.       Katrina Macrae – Max CR
7.       Mia Haugseth – Meringa CR
8.       Mille Wikstrøm-Olsen – Sylvester CR
9.       Isabella Radtke – Ylva CR
10.   Sarah Nygaard Johansen – Hope CR
11.   Juli Lindahl – Charlie CR
12.   Leona Stronach – Lucas CR

 

Resultatliste
Klasse 2 – 20 cm
1.       Tiril Steen – Charlie CR
2.       Oliva Halle – Nini CR
3.       Waldemar Møller – Lucas CR
4.       Mina Scheide – Max CR
5.       Sarah Nygaard Johansen – Hope CR
6.       Marie Lunde Haugen – Sands Tulle CR
7.       Ada S. Eriksen – Charlie CR
8.       Julie Hillestad Tynæs – Nini CR
9.       Monita Rudshavn – Lucas CR
10.   Natalie Øygarden – Hope CR
11.   Sofia Lidstrøm Wiiger – Hope CR

 

Resultatliste
Klasse 3 – 40 cm
1.       Adele Bang-Johansen – Meringa CR
2.       Maren Blomquist – Calle CR
3.       Helene Eggen – Hannibal CR
4.       Jehona Hasi – Max CR

 

Resultatliste
Klasse 4 – 50 cm
1.       Monika Sperstad Køller – Sabrina CR
2.       Ella Mignotte – Cherry CR
3.       Adele Bang-Johansen – Meringa CR
4.       Julie Aarebrot Skai – Calle CR
5.     Jehona Hasi – Max CR
6.       Silje Bogerud – Sabrina CR

 

Resultatliste
Klasse 5 – 60 cm Poeng – Feil
1.       Filippa Attemalm – Calle 70,5 – 0
5.       Mina Bækkelund – Nini 69 – 0
3.       Nora Reichelt – Malte 68 – 0
8.       Lea Helset Eide – Calle 68 – 0
7.       Dina Løseth Holmen – Ylva 64,5 – 4
4.       Maja Ringstad Johansen – Hannibal 63,5 – 4
6.       Julia Sekulic – Sabrina 61,5 – 4
9.       Henriette Meldalen – Felix Eli
2.       Camilla Narvesen – Felix Eli
10.      Tilia Teien- Odin Utenfor klasse

 

Resultatliste
Klasse 6 – 70 cm Poeng – Feil
4.       Caroline Holmen – Hannibal 68 – 0
3.       Julia Sekulic – Meringa 64,5 – 4
2.       Marie Lunde Haugen – Emil Eli
1.       Margrethe Løyland – Blenda Eli

 

Resultatliste
Klasse 7 – 80 cm Poeng – Feil
1.       Eline Muniz Aslaksen – Cherry 72,5 – 0
2.       Victoria Granquist – Emil 64,5 – 4
3.       Maiken Ellis – Blenda 65, 5 – 16

Bilder fra stevnet finner du her
(Må være logget inn på facebook)

You may also like...

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *