Resultater klubbmesterskap 2017

23632101_10154847605512680_7901676870672120674_o

Årets klubbmestere 2017 er kåret! Klubbmesterskapet gikk over to omganger, første avdeling gikk på stevnet i oktober, og andre avdeling på stevnet denne helgen (november). Mesterskapsklassene var: For sprang: 0,75cm og 1,05cm. For dressur: LC og LA.

Dette var premiene:
    23632101_10154847605512680_7901676870672120674_o
23561625_10154848779792680_8234526806934202934_n

Sløyfer (gull, sølv og bronse), medaljer (gull, sølv og bronse) og dekken til gullvinnere.

RESULTATER:

Sprang
0,75cm

Rytter Hest Feil Stilpoeng Feil Stilpoeng Sum Sum poeng
GULL Siri Kvarsvik Arntzen Shiroz 0 75 0 73 0 148
SØLV Cicilie Carine Sørensen My Secret Sundancer 4 69,5 0 71 4 140,5
BRONSE Marte Rognaldsen Snefjellå Keemoore 0 67,5 4 69 4 136,5
4 Irene Andrea Relbo Leonardo (XIII) 0 67 4 69 4 136
5 Marie Lunde Haugen Corlando(II) 0 69,5 TRU TRU 0 69,5
6 Eline Aslaksen Malte av Ryabacken 4 66,5 ELI ELI 4 66,5
6 Delina Gundersen Utgård Cherry 7 66,5 7 66,5
7 Cina Hoff Sekkelsten Hannibal(III) 18 60 18 60

_MG_2208 _MG_2197 _MG_2207
Gull-vinner Siri og Shiroz

1,05cm

Rytter Hest Andre fase Andre fase (2) Sum
GULL Karoline Opsahl Clear Sky 4 – 36,07 0 – 28,62 4 – 64,69
SØLV Thale Tangre Dannevig Yellow Fellow 4 – 24,03 4 – 68,03
BRONSE Henriette Ståhl Meldalen Black Jack (III) 16 – 88

_MG_2212 _MG_2227

Gull-vinner Karoline Opsahl og Calle
Gull: Karoline og Calle, Sølv: Thale og Yellow, og Bronse: Henriette og Black Jack

Dressur
LC

Navn Hest Resultat 1. runde Resultat 2. runde Sum
GULL Delina Gundersen Utgård Keemoore 67,326 62,308 129,634
SØLV Siri Kvarsvik Arntzen Shiroz 65,217 54,231 119,448
BRONSE Hanne Maria Hansen Sindya db Gazlan 1852 63,283 54,115 117,398
4 Camilla Jensen Narvesen Hannibal (III) 60,435 54,615 115,050
5 Marte Rognaldsen Snefjellå Victor H 54,348 55,000 109,348
6 Julie Årebrot Skai Steinrud Hope 56,457 51,538 107,995
7 Irene Andrea Relbo Leonardo (XIII) 53,913 49,231 103,144
8 Mina B.Bækkelund Løkling Nini 53,913 49,115 103,028
9 Ella Mignotte Cherry 48,935 45,769 94,704
10 Cina Hoff Sekkelsten Corland (II) 59,065 TRU 59,065
11 Catrin Elisabeth Lidstrøm Donatello (III) 57,826 57,826
12 Margrethe Hongseth Løyland Malte av Ryabacken 53,848 53,848

_MG_2263 _MG_2242

Gull-vinner Delina og Keemoore

LA

Navn Hest Resultat 1. runde Resultat 2. runde Sum
GULL Frøydis Nikita Nygaard Sveen Frøken Frøydis 57,097 62,069 119,166
SØLV Henriette Ståhl Meldalen Black Jack (III) 53,226 48,276 101,502
BRONSE Rebecka Tranung Holtebu Wedge 66,897 66,897
4 Astrid Johanne Dessington Quality WZ 57,241 57,241
5 Emma Nerås Folkestad Richi 50,968 50,968

002 001 _MG_3152

Gull-vinner Frøydis og Dis
Gull-vinner Frøydis og Dis og sølv-vinner Henriette og Black Jack

You may also like...

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *